• This event has passed.

BoneyM – Oldies Sity párty!

19.1.2018 - 21:00

Udalosť Navigation

Ďalšia skvelá akcia v spolupráci so SITY RÁDIOM, vás dostane do starých čias, kde si budete môcť zaspomínať na hity od BoneyM, s New BoneM skupinou z Nemecka. Toto zoskupenie vás dostane do varu. Zábavou budeme pokračovať s oldies pesničkami v podaní Be Happy kapely, až do rána.

Vstupenky nájdete TU!

Pozrite si aktuálne voľné miesta tu!

19.1.2018

Club Hron – Music Bar

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!