• This event has passed.

Kráľovská kapustnica

23.12.2017 - 21:00

Pozývame vás na KRÁĽOVSKÚ KAPUSTNICU ala Funky nálada. Príďte sa zabaviť k nám do clubu HRON,
za účasti kráľa Ivana Vereša a dídžeja BOCCACIA. Čaká ťa welcomedrink a vianočná kapustnica, ktorú budú servírovať dvaja králi. Táto skvelá zábava, ťa bude stáť iba 2€!!! Tak si rezervuj najlepšie miesta.

Vstupenky nájdete TU!

Pozrite si aktuálne voľné miesta tu!

23.12.2017

Club Hron – Music Bar

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!