Silvestrovská MEGAPÁRTY

december 31 @ 19:00

Udalosť Navigation

Silvestrovská mega párty v clube HRON. Rozlúčte sa so starým rokom a privítajte nový, so skvelým programom. Zabávať vás budú: kapela GIN TONIC, známy MC ERIK feat IVANA, skvelá UV SHOW v podaní ANTA AGNI, ako aj DJ JURI a prekvapenie večera boysband HRONETIC.

V cene vstupenky máte: dovoz a odvoz v rámci BA, welcomedrink, fl Hubert, večera a bohaté bufetové stoly!

Vstupenky nájdete TU!

Pozrite si aktuálne voľné miesta tu!

december 31

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!