• This event has passed.

Silvestrovská MEGAPÁRTY

31.12.2017 - 19:00

Silvestrovská mega párty v clube HRON. Rozlúčte sa so starým rokom a privítajte nový, so skvelým programom. Zabávať vás budú: kapela GIN TONIC, známy MC ERIK feat IVANA, skvelá UV SHOW v podaní ANTA AGNI, ako aj DJ JURI a prekvapenie večera boysband HRONETIC.

V cene vstupenky máte: dovoz a odvoz v rámci BA, welcomedrink, fl Hubert, večera a bohaté bufetové stoly!

Vstupenky nájdete TU!

Pozrite si aktuálne voľné miesta tu!

31.12.2017

Na tejto stránke zbierame minimum vašich osobných údajov. Podľa nariadenia európskeho parlementu a rady Európskej únie 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní ich osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zároveň podľa zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov sme povinný transparentne informovať návštevníkov našich stránok o tom, aké osobné údaje ukladáme, prechovávame a zároveň za informovať o tom, za akým účelom tak robíme.

Cookies– Tieto malé súbory obsahujú reťazce znakov odosielané do Vášho počítača pri návšteve našej webovej stránky. Dôvodom je to, že pri ďalšej návšteve vie stránka rozpoznať Váš prehliadač a tak Vám stránku rýchlejšie načítať, pretože už bude poznať Vaše nastavenia prehliadača. Pomocou týchto súborov je možné uložiť užívateľské nastavenia a ďalšie údaje. Tieto údaje a nastavenia nevidí nikto okrem Vás. Svoj prehliadač si dokonca môžete nastaviť tak, aby všetky súbory cookies odmietal alebo Vás upozornil, keď sa Vám niekto pokúsi nejaký súbor cookies zaslať. Niektoré funkcie našej webovej stránky bez súborov cookies nemusia fungovať správne. Cookies používame hlavne pre anonymné meranie návštevnosti pomocou služby Google Analytics, prevádzkovanej spoločnosťou Google Inc., sídlom 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

E-mailové adresy– Údaj, ktorý nám zadávate vždy, keď nás kontaktujete pomocou e-mailu, kontaktného formuláru, alebo chcete pridať komentár na naše stránky. Na Vaše e-mailové adresy neodosielame žiadne newslettre a neposkytujeme ich tretím stranám za účelom inzercie. E-mailová adresa nie je na webe nijako viditeľná pre iných návštevníkov. E-mailové adresy, ktoré zbierame pomocou kontaktného formulára, či z priameho kontaktu na niektorú z našich e-mailových adries sú využívané výhradne len na komunikáciu medzi Vami a stránkou. E-mailové adresy, ktoré zadávate pri komentároch sú využívané výhradne na to, aby sme predišli spamu. Redakčný systém, na ktorom beží náš web Vám môže odoslať e-mailové upozornenie v prípade, že na Váš komentár odpovedal iný účastník diskusie.

Meno– Tento údaj nám zadávate do kontaktných formulárov, pri písaní e-mailu a do komentárov. Vašim menom však nemyslíme Vaše krstné meno ani priezvisko. Naša spoločnosť rešpektuje právo na súkromie a žiadny zákon ani zmluvná povinnosť Vám neprikazuje poskytovať tieto osobné údaje našej stránke, či už pri e-mailovej komunikácií alebo pri písaní komentárov. Zverejnením Vášho mena alebo priezviska udeľujete nášmu webu prístup k tomuto údaju iba na základe svojho osobného uváženia.

Fotografie z podujatí– Z každého podujatia vyhotovujeme fotografie, ktoré sú zverejnené na stránke a Facebooku. V prípade, že si neželáte byť fotografovaný, môžete to oznámiť organizátorovi podujatia, ktorý je povinný Vašu žiadnosť akceptovať. V prípade, že sme zverejnili fotografiu, na ktorej je odfotená Vaša osoba, môžete nás požiadať o jej vymazanie. Vaša žiadosť bude neodkladne vybavená a fotografia vymazaná.

VAŠE PRÁVA SÚVICIACE SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV:

Právo na prístup k osobným údajom
Právo na opravu údajov
Právo na zmazanie údajov