Nájsť Udalosti

Udalosti for november 2017

Navigácia pre mesiace v kalendári

pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa

Stefi & Matto

Haloowen party – Funky Emotion + Dj Pa-Trik

Happy Night – Igor Kmeto st.+ Dj Juri

Be Happy

Stefi & Matto

DESMOD Teatro set

Be Happy

Dj Pa-trik

Depeche Mode Revival – MONTE ROSA

+ Export Events

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!