1. Udalosti
  2. Club Hron

ČESKOSLOVENSKÁ PÁRTY

Club Hron Dudvážska 5, Bratislava

Známe české a slovenské hity, vám do tanca zahrajú STEFI&MATTO + DJ BOCCACIO Táto párty je zárukou dobrej zábavy a možnosti si zatancovať u nás v klube VSTUP: FREE

MILAN LIESKOVSKÝ v clube

Club Hron Dudvážska 5, Bratislava

Absolútna dj-ská špička premiérovo v našom klube. Tešte sa na parádnu tanečnú noc!       Vstupenky na TOOTOOT

Sima v Clube Hron

Club Hron Dudvážska 5, Bratislava

Táto mladá slovenská speváčka, ktorú preslávil hit FEMINA, sa u nás predstaví v klubovej atmosfére. Môžete sa tešiť, na jej známe songy, ktoré sú rytmické. Prvý krát u nás, ju… Čítať viac »Sima v Clube Hron