GLADIATOR – DNES JE SKVELÝ DEŇ presunuté na neurčito!

7 marca, 2022 - 21:00 - 31 mája, 2022 - 21:00

Klubové turné  po slovenských hudobných kluboch sa začína v októbri 2021, absolvujeme 30 hudobných klubov v rámci Slovenska.

GLADIATOR predstaví okrem overených hitov ako Láska, Bonboniéra, Keď sa láska podarí, Kúpim si pekný deň aj ďalšie  skladby v rámci 30 ročnej tvorby ako napr. Viem, kde boh spí, Okno z prstov, Pieseň čiernych vrán,  ale aj skladba zo sólového albumu speváka Mika Hladkého  Achillova päta

Vstupenky na TOOTOOT

Vstupenky na TICKETPORTAL