KARNEVAL – RETRO STRETÁVKA no.11

• Táto udalosť už prebehla.

KARNEVAL – RETRO STRETÁVKA no.11

16 februára - 21:00

Osvedčená akcia, so starých čias, bude tento krát v duchu karnevalu. Nájdite v sebe odvahu a kreativitu – príďte v čo najúžasnejšej  maske. Určite sa vám to oplatí, nakoľko budeme vyhodnocovať najlepšie masky, ktoré od nás dostanú skvelé ceny! Samozrejmosťou sú starý známi dídžeji z dávnych čias:  DJ PROFESOR, DJ PETER HORNÍK, DJ MIREC.

Nenechajte si ujsť skvelý večer a zakúpte si najlepšie miesta. Kapacita je obmedzená!

vstupenky TICKETPORTAL

16 februára