KVÍZ PUB v clube HRON

• Táto udalosť už prebehla.

KVÍZ PUB v clube HRON

6 marca - 19:00

Pozývame vás na našu moderovanú zábavnú a napínavú kvízovú show v Clube Hron, na Dudvážskej ulici v Bratislave. Máme pre vás pripravených 100 otázok z rôznych tém v 4 kolách a k nim vtipné a rafinované nápovedy. Na hru potrebujete iba chuť sa zabaviť, spoluhráčov a jeden telefón v teame. Odpovede zadávate anonymne pod menom teamu, výsledky a skóre premietame po uzavretí každej otázky. V našom kvíze vyhrávajú všetci a prvé tri teamy aj odmeníme.

vstupenky TICKETPORTAL