Preskočiť na obsah

OMEGA VEČER

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

OMEGA VEČER

23 septembra, 2023 - 21:00

OMEGA VEČER

Tento skvelý večer, kde sa predstaví OMEGA REVIVAL (hosť večera ), vás prenesie do starých dobrých čias. Nezabudnuteľné skladby od svetovo uznávanej skupiny OMEGA, zaznejú už 23.9.2023 u nás v clube HRON. Zakúpte si najlepšie miesta už dnes!

Ez az OMEGA REVIVAL ( Az est vendége ), nagyszerű estéje és a régi idők ünnepe. A világhírű OMEGA együttes felejthetetlen dalai hallhatók itt 2023.09.23-án a HRON klubban. Vásároljon legjobb üléseket még ma!

vstupenky TICKETPORTAL

Podrobnosti

Dátum:
23 septembra, 2023
Čas:
21:00

Organizátor

Club HRON
Telefón:
+421 2 455 278 49
Email:
info@clubhron.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Club Hron
Dudvážska 5
Bratislava, 82107 Slovenská republika
+ Google Map

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!

Predaj vstupeniek sa končí v deň vystúpenia o 15.00 hod. Ak to kapacita umožní, tak bude možné zakúpiť vstupenky na mieste.