Preskočiť na obsah

VIP PLES

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

VIP PLES

24 februára, 2023 - 19:00

Tak, ako každý rok, tak aj tento nesmieme vynechať VIP ples v clube HRON. Samozrejmosťou je každý rok moderátor a náš dobrý kamarát ŠTEVO SKRÚCANÝ. Rozveselia vás OTTO KOLLMAN & BAND a DJ. Hosť večera BEÁTA DUBASOVÁ, je príjemné spestrenie večera. Staré známe hity, ktoré pozná snáď každý, zaznejú v tento úžasný večer. Budeme radi, ak dodržíte dress code, ktorý samozrejme necháme na vás! Snáď neprídete v rifliach….prosíme niečo elegantné…

V cene vstupenky: welcomedrink, aperitív, večera, program, TOMBOLA = 1€/ kus na mieste

vstupenky TICKETPORTAL

Podrobnosti

Dátum:
24 februára, 2023
Čas:
19:00

Organizátor

Club HRON
Telefón:
+421 2 455 278 49
Email:
info@clubhron.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Club Hron
Dudvážska 5
Bratislava, 82107 Slovenská republika
+ Google Map

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!

Predaj vstupeniek sa končí v deň vystúpenia o 15.00 hod. Ak to kapacita umožní, tak bude možné zakúpiť vstupenky na mieste.