WARZONE WARMUP v clube Hron

WARZONE WARMUP v clube Hron

13 apríla - 14:00 - 23:30

Ako prvý klub Vám prinášame tento super zážitok vidieť na živo! Poď si to užiť snami! Príďte si dať dobré jedlo,  pivko, vínko, či drink a užiť si večer plný adrenalínu a tvrdých súbojov. Vo finálových zápasoch turnaja zo sezóny 2022/23 sa stretnú Ďuriš vs Rasovec a Hrušková vs VENUT. Okrem toho borci ako Faktor, Ivanová, Krajčovič, Kútna, Martinovič, Bezák, Klimáček a ďalší, ktorí prídu kvalitne pripravení a urobia všetko pre to aby odchádzali ako víťazi. Ich výkony vás isto budú dvíhať zo stoličiek.

V rámci VIP stolov teplé jedlá (rezne, príloha, pizza), slaný snack, koláče a minerálka.

Turnaj začiatok od 14:00 hod a gala večer od 18:00 hod

vstupenky TICKETPORTAL