Preskočiť na obsah

WARZONE WARMUP v clube Hron

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

WARZONE WARMUP v clube Hron

13 apríla - 14:00 - 23:30

Ako prvý klub Vám prinášame tento super zážitok vidieť na živo! Poď si to užiť snami! Príďte si dať dobré jedlo,  pivko, vínko, či drink a užiť si večer plný adrenalínu a tvrdých súbojov. Vo finálových zápasoch turnaja zo sezóny 2022/23 sa stretnú Ďuriš vs Rasovec a Hrušková vs VENUT. Okrem toho borci ako Faktor, Ivanová, Krajčovič, Kútna, Martinovič, Bezák, Klimáček a ďalší, ktorí prídu kvalitne pripravení a urobia všetko pre to aby odchádzali ako víťazi. Ich výkony vás isto budú dvíhať zo stoličiek.

V rámci VIP stolov teplé jedlá (rezne, príloha, pizza), slaný snack, koláče a minerálka.

Turnaj začiatok od 14:00 hod a gala večer od 18:00 hod

vstupenky TICKETPORTAL

Podrobnosti

Dátum:
13 apríla
Čas:
14:00 - 23:30

Organizátor

Club HRON
Telefón:
+421 2 455 278 49
Email:
info@clubhron.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Club Hron
Dudvážska 5
Bratislava, 82107 Slovenská republika
+ Google Map

*Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu!

Predaj vstupeniek sa končí v deň vystúpenia o 15.00 hod. Ak to kapacita umožní, tak bude možné zakúpiť vstupenky na mieste.